Správa mateřské školy a dětské skupiny aplikací MáŠkolka


Když jde v mateřské škole vše jako po drátku, je spokojený každý rodič, paní ředitelka i zřizovatel. Aplikace MáŠkolka dobře ví, jak na to. Prozkoumejte jak Vám usnadnit práci i vy.

Správa mateřských škol MáŠkolka nevznikla na zelené louce. Celý náš vývojový tým má za sebou dlouhodobou a praktickou zkušenost se správou a vedením státních a soukromých mateřských škol a dětských skupin. Projekt správy jsme si nejdřív vyzkoušeli u sebe a díky tomu přesně víme, jak vám usnadnit vaši práci při správě mateřské školy.
A právě proto je tu aplikace MáŠkolka.
Aplikace MáŠkolka je informační systém a jako takový umí na základě docházky dětí vytvářet faktury a vyúčtování pro školkovné. Faktura bude obsahovat počet dnů, konkrétní docházku ve dnech a další výdaje za školku. Například jednorázové akce typu divadla, nebo pravidelné, jako jsou obědy, nebo kroužky. Stejně tak omluvené dny a případné pokuty za včasné neumluvení systém sám hlídá dle nastavených parametrů modulu školkovné. Školné lze počítat různě, dle požadavků provozovatele zařízení školky, jeslí, nebo dětské skupiny. Rodiče mohou platit školku zálohově, permanentkami, za odchozené hodiny, dny a podobně. Systém je vždy nastaven pro konkrétní potřeby provozovatele, jak školné vybírá.

RYCHLÁ KOMUNIKACE S RODIČI
Objednávání obědů, omluvenky, zprávy pro rodiče, sdílení fotografií z výletu, bezpečné a šifrované online prostředí s důrazem na GDPR

SNADNÁ MATRIKA DĚTÍ
Třídní knihy, matrika, důležité informace o dětech, kontakty na rodiče, suplování, počty dětí a plánování kapacity, správa mš

PŘESNÁ EVIDENCE DOCHÁZKY
Elektronická evidence docházky, výstupy pro MPSV, MŠMT, čipové karty, čipové přívěšky, online počty dětí, statistiky pro vedení školy, správa MŠ.

PROČ SE ZABÝVÁME VÝVOJEM SOFTWARU - ROK 1992
Jsme v základu rodinná firma s dlouholetou tradicí. Od roku 1992 provozuje sesterská společnost síť mateřských škol, zkušenosti máme i s provozem vlastních jeslí a dětských skupin. Za dobu našeho působení jsme získali stovky spokojených klientů, víme co potřebují a jak pomoci s byrokracií.
Právě podnikání v předškolním vzdělávání a v péči o děti nás přivedlo k vývoji pro učitele jednoduchého a přehledného programu pro řízení mateřské školy, jeslí nebo dětské skupiny. I naše školky jsou řízeny přes Aplikaci pro správu MŠ MáŠkolka od Dignus. www.dignus.cz Díky ostrému provozu a našim zkušenostem vidíme reálné potřeby rozvoje aplikace pro správu mateřských škol a můžeme na ně okamžitě reagovat. Školkám tak přinášíme stále aktuální nástroj pro správu MŠ, správu DS a podobných předškolních zařízení. Aplikaci MáŠkolka si můžete vyzkoušet zdarma v demoverzi.