Školka v mobilu a online


... to je aplikace pro správu mateřských škol, dětských skupin a jeslí MáŠkolka.

Elektronická matrika s přehlednou evidencí všech potřebných informací, pomoc při zpracování přijímacího řízení, elektronická správa dokumentů u žáků i personálu, elektronické jídelníčky a hlavně, efektivní a snadná komunikace mezi školkou a rodiči to je online aplikace pro školku Má Školka. Školka může posílat rodičům oznámení o všem, co se děje a vedení školky má kontrolu nad tím, co kdo, jak a komu za školku směrem k rodičům psal. Školka může v mobilu vést elektronickou docházku a rodič online mobilem, tabletem nebo přes počítač omluvit v aplikaci své dítě. Na tuto elektronickou docházku je navázán export pro školní jídelnu, nebo externí vývařovnu. Kuchyně tak online vidí pro kolik dětí má připravit jídlo. Aplikace na konci vše převede do přehledného platebního příkazu, pokladního dokladu, nebo faktury. A to rozdělené dle věku a potřeb dětí a zájmu a nastavení zřizovatele.
Školka využívající aplikaci MáŠkolka může online klidně i v mobilu vést elektronickou třídnici, a to pohodlně a přehledně den po dni. Následující možnost tisku dle zvoleného období umožní archivaci v papírové podobě, včetně počtu dětí dopoledne a odpoledne, pokud je využívána elektronická docházka. Aplikace MáŠkolka tak poskytuje kompletní tiskové sestavy, seznamy dětí, kontaktů, výstupy pro MŠMT a další volitelné sestavy. Spisová služba s možností vkládat vlastní soubory, které je možné online nahrát k vytvořeným záznamům a mít tak potřebné dokumenty kdykoli a kdekoli k dispozici i v mobilu. Samozřejmostí je důraz na ochranu osobních údajů, tedy že k Vašim dokumentům se nedostane nikdo neoprávněný.

Cena za aplikaci pro Mateřské školy je uvedena na našich stránkách: www.maskolka.cz/ceny.html. Stejně tak cena za aplikaci pro Dětské skupiny.

Online aplikace je účtována měsíčně, na základě počtu tříd mateřské školky a nebo počtu dětských skupin. Docházkový a informační systém budete mít online přes zabezpečenou internetovou stránku odkudkoliv, třeba z mobilu. Třídní kniha, školní matrika, evidence docházky, obědů, plateb, dětí, prostě správa celé Vaší školky v mobilu. Žádná instalace, žádná data na místním počítači. Vše zálohované a šifrované. V databázi zůstávají po odchodu ze školy neaktivní děti. Navíc Vám aplikaci dodáme nejdéle do 3 dnů od objednávky.

Vyzkoušet MáŠkolku online vůbec nic nestojí. Navíc nenabízíme žádnou omezenou zkušební nebo testovací verzi. Rovnou informační systém připravíme na míru Vaší škole se všemi funkcemi, které má k dispozici. Dáme vám dost času na to, abyste si všechno pořádně vyzkoušeli. A když se vám MáŠkolka bude líbit, budete v jejím používání jenom pokračovat. Od objednání Vaší zkušební aplikace MáŠkolka už Vás dělí jen kliknutí na www.maskolka.cz/vyzkouset.php

Aplikace MáŠkolka není jen evidence docházky. Jedná se o ucelenou online aplikaci, aplikaci, která nejen rodičům přináší školku v mobilu.
Zde jsou klíčové funkce informačního systému MáŠkolka:

 • Komunikace školky a komunikace s rodiči na jednom místě
 • Přehledná databáze rodičů a dětí
 • Docházky jednotlivých dětí
 • Rozdělení vyúčtování na základě programu, stravy, kroužků, docházky atd.
 • Sledování obsazenosti jednotlivých dní a tříd
 • Automatická kontrola požadovaného počtu pečujících osob na počet dětí
 • Vyúčtování a fakturace, párování plateb na účtu
 • Přeplatky a nedoplatky rodičů
 • Generování faktur, pokladních dokladů a podkladů k platbám školného
 • Účtování obědů, kroužků, aktivit, škol v přírodě
 • Denní hlášení počtu obědů a svačin (pro objednání) včetně exportů pro hospodářky apod.
 • Pravidelná automatická fakturace školkovného
 • Export do účetního programu, excelu a podobně