Aplikace pro školku


Aplikace pro školku znamená především maximální přehlednost a dostupnost informací jak pro učitele, tak pro rodiče. Každý uživatel aplikace pro školku má, kdykoli potřebuje, přehled o dění, které se ho týká. Rodiče mají na jednom místě dostupné veškeré informace z aplikace pro školku o svém dítěti a jeho třídě. Učitelé mají přehled o dění ve svých třídách a ředitelé o kompletním dění ve všech třídách své školky nebo školek. Rodiče jsou navíc na každou nově zveřejněnou informaci upozorněni.

ProŠkolka je výrazem proaktivního přístupu školky k rodičům i svému okolí. My z aplikace MáŠkolka víme, jak vám usnadnit vaši práci.

Aplikace pro školku, pro mateřské školy MáŠkolka slouží pro komunikaci mezi školkou a rodiči. Naší velkou výhodou je zkušenost s vedením a administrativou školky. Chytrou aplikaci MáŠkolka jsme si nejdřív vypilovali „v našich školkách“ a díky tomu přesně víme, jak vám pomoci zvládnout úkoly a povinnosti, které provoz mateřské školy přináší. Zaměřili jsme se ale i s dalšími školkami a dětskými skupinami na konkrétní nápady v usnadnění práce pro školku a vytvoření takových funkci a vlastností aplikace pro školky, které všichni jako provozovatelé a zřizovatelé potřebujeme. Spolupracujeme s MŠMT, stejně tak s MPSV. Známe přesně a důkladně potřeby mateřských škol, dětských skupin a jeslí. Nabízíme navíc pro školku na vyzkoušení demoverzi aplikace zcela zdarma bez časového omezení. Kompletně si tak funkce aplikace pro Vaši školku vyzkoušíte nanečisto. Podle čeho dále má školka Aplikace pro školku vybírat? A jak se v jednotlivých systémech a aplikacích zorientovat?

MáŠkolka – aplikace pro správu MŠ, DS, Lesních školek atp. a její funkce:
✓ ANO Systém pro administrativu MŠ
✓ ANO Systém i pro rodiče
✓ ANO Dokumentace pro MŠMT
✓ ANO Dokumentace pro MPSV
✓ ANO Mobilní aplikace pro rodiče
✓ ANO Přijímací řízení
✓ ANO Zápis
✓ ANO Kompletní dokumentace
✓ ANO Matrika
✓ ANO Komunikace
✓ ANO Evidence docházky
✓ ANO Omluvenky
✓ ANO Třídnice
✓ ANO Fotogalerie
✓ ANO Školkovné
✓ ANO Stravné

MáŠkolka je komplexní a ucelený informační systém pro mateřské školy. Podívejte se, jaké speciality má připravené také: